0850 441 56 67
0542 441 56 67
Ataşehir/İstanbul

Biz; Bahar, Sedat ve Dilek… 3 ortak olarak 20 Nisan 2020 itibariyle SAMUTHA’yı kurduk.

Yaklaşık bir yıl önce, ailelerimizdeki sağlık problemlerimiz nedeniyle Dr. Sedat Yardımcı ile tanıştık ve bütünsel tıp anlayışıyla uyguladığı tedavilerle hem kendi sağlığımızda hem de çocuklarımızın sağlığında pozitif sonuçlar aldık. Hastalıklarımıza çare arayışında yollarımız kesiştiğinde farkettik ki çevremizde de benzer sıkıntıları yaşayan çok sayıda kişi var.

20 yılı aşkın kurumsal hayat tecrübesi olan bizler, sahip olduğumuz yetkinlikleri, Doktor arkadaşımız Sedat’ın dahiliye, fitoterapi ve bütünsel tıp konularındaki bilgi ve 14 yılın üzerindeki tecrübesi ile birleştirerek danışanlarımıza “SAğlıklı ve MUTlu bir HAyat” yaşayabilmeleri için destek olmak üzere bir iş planı oluşturduk.

Amacımız sağlığına önem veren ve korumak isteyen ve mevcut sağlık sorunlarına çözüm arayan herkese “Bütünsel Sağlık” (Total Wellbeing) bakış açısıyla ve “Ruh-Beden-Zihin” sağlığının bir bütün olarak değerli ve güzel olduğu düşüncesiyle sağlık danışmanlığı yapmak ve hayatlarınıza dokunabilmektir.

Mutlu dokunuşlarda görüşmek üzere…

SAMUTHA Ekibi

Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Sağlıklı, mutlu yaş aldığımız bir hayat için bireysel ve kurumsal sağlık danışmanlığı ve koçluk hizmetleri vermek.

Vizyonumuz

VİZYONUMUZ

Yaşam kalitesini arttırmak için önleyici tıp ve bütünsel sağlık anlayışını yaygınlaştırmak ve “daha iyi bir sen” için yol arkadaşınız olmak.

- Ekibimiz -

Dr. Sedat Yardımcı

Önleyici/Koruyucu Tıp Doktoru
Fitoterapist/Holistik Tıp Uzmanı

Dilek Karaca Bali

Yaşam ve Öğrenci Koçu
Sağlık Danışmanı

Bahar Tanyeli Arıcan

Sağlık Danışmanı
 

© 2020 Samutha. Tüm Hakları Saklıdır.